Liczba odwiedzin strony

Dzisiaj: 44
Wszystkich: 189999

Proboszczowie

  • kswarzyb.jpg

    ks. kanonik Antoni Warzybok

    Proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Pieszycach od września 1969 do maja 1971 Obecnie pracujący w parafii św. Barbary w Stoszowicach.

  • rzepka.jpg

    ks. Eugeniusz Rzepka

    Proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Pieszycach od lipca 1971 do czerwca 1972. Pracujący w parafii św. Barbary w Nowej Rudzie. Zmarły w Nowej Rudzie dnia 26 sierpnia 1994 roku i tam na miejscowym cmentarzu pochowany.

  • kspagacz.jpg

    ks. Emil Pagacz

    Proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Pieszycach od lipca 1972 do grudnia 1983 roku. Zmarł 11 grudnia 1983 roku pochowany na cmentarzu parafialnym czytaj więcej »

  • kswalecki.jpg

    ks. prałat Krzysztof Wałecki

    Proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Pieszycach od 23 grudnia 1983 do 16 lutego 2005 roku. Zmarł 16 lutego 2005 roku pochowany na cmentarzu w Niestronnie.
    czytaj więcej »

  • ksbialo.jpg

    ks. Sławomir Białobrzeski

    Proboszcz parafii św. Jakuba Apostoła w Pieszycach od 15 marca 2005 roku. czytaj więcej »